درباره ماشین آلات پایا ابر مارال

شرکت پایا ابر مارال با توجه به تنوع محصولات به دست آمده از فرآیند تولید و تقاضای بازار، مدیران این شرکت اقدام به خرید ماشین آلات پیشرفته و مدرن کرده اند که همین این امر منجر به افزایش تیراژ تولید و کیفیت محصولات پایا ابر مارال شده و در تمام اقصی نقاط کشور توزیع می گردد.

شرکت پایا ابر مارال عمده ی فعالیت و تلاش خود را وقف تامین محصولات نوین و متنوع فوم، ابر و اسفنج، با توجیه اقتصادی مناسب و با خدمات استثنائی برای مشتریان نموده است. این شرکت با تولید اسفنج با کیفیت بالا و هزینه های قابل رقابت و تحویل به موقع آن به مصرف کنندگانی که انتظار کیفیت بالا و خدمات استثنائی و مطمئن را دارند ارائه خدمت می نماید.

انواع ماشین آلات مدرن این شرکت توانایی تولید فوم، ابر و اسفنج و دیگر محصولات را دارد که این موضوع باعث می شود تا با به کارگیری از مواد اولیه ی با کیفیت، تولیدی داخلی و حاصل دست رنج هموطنان عزیزمان را داشته باشیم. این موضوع باعث می شود علاوه بر رونق تولید، کالایی کاملا ایرانی وارد بازار کرده و همچنین بتوانیم در جهت توسعه چرخه اقتصاد ایران عزیزمان گامی برداشته باشیم. علاوه بر ماشین آلات فوق شرکت پایا ابر مارال دارای خط برش کامل می باشد تا اسفنج های تولیدی را در ابعاد و اشکال مختلف طبق درخواست مشتریان به بازار ارائه نماید. محصولات این شرکت قابل رقابت از نظر کیفیت با مشابه تولیدات خارجی می باشد و از نظر اقتصادی نیز، قیمت ها در پایین ترین سطح ممکن می باشند.

پیشرفته ترین دستگاه تولید ابر و اسفنج، دستگاه تولید ابر، ماشین تولید ابر قالبی، ماشین برش افقی ابر، دستگاه برش دوار ابر، دستگاه تولید فوم، دستگاه تولید اسفنج، دستگاه لمینیت ابر به پارچه، در شرکت پایا ابر مارال راه اندازی گردید و هم اکنون در حال تولید محصولاتی بی نظیر در این عرصه هست. همچنین تمامی دستگاه های برش از پیشرفته ترین ماشین آلات تجهیز شده است که توسط کادر مجرب مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت پایا ابر مارال متناسب با نیاز بازار، اسفنج ها را با تراکم و دانسیته های مختلف برش و عرضه می نماید. در همین خصوص شرکت رای رفاه حال مشتریان قادر به تولید اسفنج ها در سایز ها و رنگ ها و دانسیته های 10، 12، 15، 17، 20، 25، 30، 35 کیلویی می باشد. در همین جهت برای مصارف مختلف شغلی، شرکت به ارائه خدمات لمینه (انواع پارچه به اسفنج، چرم به اسفنج ) اقدام نموده است.

شرکت پایا ابر مارال، پیوسته موفقیت خود در ارائه محصولات با کیفیت و عاری از هرگونه مواد افزودنی را مرهون مشتریان و مصرف کنندگان نهایی دانسته و به همین منظور با احداث فاز جدیدی، تولید دوبلکس ابر، سوبلکس ابر، لمینت ابر، لمینت ابر به پارچه، مخمل، چرم و غیره (دوبله و سوبله) را به تولیدات خود افزوده، که امید است با توجه به تجارب به دست آمده و بهره مندی از نقطه نظرات مشتریان گرامی و منطبق با پیشرفت فن آوری های جدید، با ارائه محصولات جدید تر بتوانیم ضمن توفیقات کاری، رضایت مندی و طیف خاطر مشتریان و مصرف کنندگان را بیش از پیش شاهد باشیم.

در پایان باید بگوییم شرکت پایا ابر مارال با هدف تولید محصولات با کیفیت و استاندارد قدم در عرصه صنعت فوم، ابر، اسفنج، چرم، پارچه و دیگر محصولات این چنینی نهاد و اکنون با به کار گیری و بهره برداری از ماشین آلات مدرن، مطابق با جدید ترین متد های تولید فوم، ابر و اسفنج و همچنین استفاده از کادر متخصص و مجرب محصولات خود را وارد بازار مصرف نموده است. لذا موفقیت های این شرکت در این چند سال، ریشه در کیفیت محصولات داشته است و این هدف است که ما در آغاز فعالیت خود مد نظر داشته ایم. هدفی که سالیان سال برای آن زحمت کشیده شده و برای رسیدن به آن نهایت تلاش و کوشش را خواهیم داشت.